Kaip nemokėti palūkanų ant paskolos?

pirma paskola nemokamaiKiekvienam yra aktualu pasiskolinti kuo mažesnėmis palūkanomis. Arba taip bent būdavo prieš greitojo kredito erą. Atėjus jai, pasikeitė žmonių skolinimosi įpročiai, poreikiai ir reikalavimai padoriai paskolai. Nors iš vienos pusės žmonės susitaikė su didesnėmis kainomis. Skolintis tapo patogiau, bet tai privedė prie didesnių kainų. Kuo patogesnis tapo skolinimasis, tuo didesnės palūkanos. Kuo lengviau gaunami kreditai, tuo didesnė kainą, kurią reikia už tai susimokėti. Su tuo žmonės susitaikė. Bet tokie tie ir privalumai, jei tai būtų viskas. Gerai, kad ties tuo greitos paskolos neapsiriboja.

Du būdai nemokėti palūkanų

Yra du pagrindiniai būdai palūkanų nemokėjimui. Paprasčiausias yra tiesiog pasiimti nemokamą paskolą. Tokiu atveju nereikės mokėti palūkanų ir tai nekels apskritai jokių klausimų ir problemų, nes tai bus įrašyta sutartyje. Bet problemos prasideda, kai klientas dėl kažko negali gauti tokios puikios paskolos. Gal kredito istorija per prasta, gal nepakanka pajamų, gal kreditorius šiaip turi kokių savo priekaištų ir priežasčių.

Nors taip yra paprasčiausia, kaip matome, tai tikrai nėra šimtu procentu garantuotas kelias nemokamai paskolai gauti. Kitas būdas gauti paskolą be palūkanų yra sunkesnis, bet gali būti dar naudingesnis. Tai bandymas gauti pasirinktą kreditą su patikimo asmens vardu. Kitais žodžiais pasakant (gal bus aiškiau), galite paprašyti, kad koks nors kolega, kuris jumim pasitiki, pasiskolins nemokamai savo vardu, o realiai paskolą perleis jums.

Pasiskolęs jis turės ant savo pečių įsipareigojimą paskolai grąžinti, bet pinigus atiduos jums. Iš esmės tam kolegai naudos nedaug, o realiam skolininkui – praktiškai nėra kaštų ir problemų. Tiesiog ant kortos tampa pastatytas abipusis pasitikėjimas ir tarpusavio santykiai. Todėl ir pabrėžiau, kad paskolos be palūkanų tokiu būdu gali būti skolinamosis tik žmogui pasitikint jumis labai smarkiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *