Kreditas be registracijos mokesčio

Nereikėtų nė sekundei suabejoti, kad jūs galite rasti geresnių kredito pasiūlymų nei tie standartiniai, prie kurių jau tikriausiai esate įpratę. Standartinai kreditai atrodo labai paprastai – jūs pasiskolinate kažkokią sumą pinigų, pastoviai mokate nustatytus ir pastovius mokesčius (palūkanas) iki kol pasibaigia sutarties terminas ir grąžinate visą kreditą – pasiskolintą sumą + palūkanas. Minėjau „pastovius mokesčius“, bet jie yra pastovūs tik jeigu jūs neprasižengiate ir nereikia mokėti papildomų ir nenumatytų mokesčių.

Be standartinio varianto yra ir kitų, tokių kaip kreditas be registracijos mokesčio. Šis kreditas yra unikalus tuo, kad pasiimant jį, jums nereikės mokėti jokių registracijos mokesčių. Įprastai bet koks kreditas ar bet kokia paskola reikalauja tam tikro mokesčio, kuris turi dvi paskirtis – identifikuoti ir patvirtinti jūsų tapatybę bei leisti bankui dar labiau pasipelnyti (neskaitant palūkanų, kurias mokėsite pasiėmę paskolą). Bankai naudoja šią praktiką, nes tokiu būdu gali uždirbti net ir tuomet, kai jūs paskolos nepasiimate. Taip pat jums sukuriama iniciatyva kreditą pasiimti, nes už registraciją visgi jau sumokėjote.

Bet kita vertus, kreditas be registracijos mokesčio tokios iniciatyvos neturi ir taip smarkiai eiliniam piliečiui per kišenę „nekerta“. Būtent todėl tokio pobūdžio kreditas yra vienas iš labiau paplitusių ir populiaresnių tarp besiskolinančiųjų. Kažkas iš pradžių jas sugalvojo, pabandė, o visi kiti bankai, pamatę kokią naudą sukuria tokia akcija, pradėjo siūlyti tokį patį kredito be registracijos mokesčio variantą.

Šis variantas skiriasi nuo kito – pirmos paskolos nemokamai – tuo, kad pirmuoju atveju jūs tiesiog nemokate registracijos mokesčio, o tuo tarpu antruoju atveju jums registracijos mokestį mokėti reikia, bet nereikia mokėti jokių palūkanų (bent jau nustatytą laikotarpį, pagal sutartį).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *