Pirmas kreditas nemokamai

Akcijos, akcijos ir dar kartą akcijos! Būtent to nori kiekvienas lietuvis prieš šventes. Jei kalba pasisuka apie kreditus, tuomet pirmas dalykas šaunantis į galvą yra pirmas kreditas nemokamai. Būtent ši akcija yra kalėdiniu laikotarpiu populiariausi ne tik tarp kreditų ir paskolų, bet ir apskritai tarp visų paslaugų, kurios egzistuoja mūsų šalyje. Bet ar gali būti kitaip, kuomet atsiminsim, kad šiuo laikotarpiu žmonėms labiausiai reikia pinigų? Dovanoms, maistui ir pragyvenimui po švenčių – būtent to reikia ir būtent tai pirmas kreditas nemokamai suteikia galimybę įsigyti. Ko dar galima norėti?

Na yra nemažai dalykų – galima norėti būsto, konkretaus daikto ar kokios kelionės atostogoms. Pirmas kreditas nemokamai suteikia tokią galimybę, kurio nesuteiktų kitos finansinės injekcijos į jūsų piniginę. Ne visus šiuos norus ir ne visas šias svajones (bei daugelį kitų) gali išpildyti nemokami kreditai, bet padėti jie tikrai gali.

Bet ir be viso to, pirmo kredito nemokamai akcija yra ypatinga tuo, kad ją gali naudotis ir tie, kurie tradiciškai negali gauti kredito. Tai yra tos marginalios socialinės grupės – vienišos mamos, bedarbiai bei nuo socialinių išmokų priklausomi žmonės. Ar netgi nedaug uždirbantys dirbantieji. Iš esmės čia yra pagrindinė priežastis kodėl pirmasis kreditas nemokamai yra toks populiarus. Daugiau uždirbantiems ir pasiturintiems apskritai greitieji kreditai nėra aktualūs, o jei ir jiems reikia pasiskolinti, jie tą gali padaryti bankuose arba jie tiesiog neieško tokių akcijų ir nešvaisto tam laiko. Jiems tie keli ar keliasdešimt eurų nemokamų paskolų yra niekis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *